Випускник Тернопільського ВНЗ може стати головою Рахункової палати

Спікер Володимир Литвин пропонує кандидатуру Романа Магути на посаду голови Рахункової палати.

Про це він заявив на погоджувальній раді у понеділок.

Литвин сказав, що очікував розв’язання ситуації із Петром Порошенком, який, як відомо, також був кандидатом на посаду голови Рахункової палати, але був призначений міністром економіки.

За його словами, Магута є фахівцем у галузі економіки, “добре знає і Схід, і Захід”, закінчив Тернопільський економічний університет і працює в банківській сфері.

Литвин попросив профільний комітет розглянути всі необхідні документи для висунення кандидатури і запропонував депутатам організувати зустріч Магути із фракціями в разі необхідності.

“Велике прохання: в четвер, незалежно від того, як буде розглядатися КПК, зранку обговорити цю кандидатуру, а з 12 до 13 провести голосування (бюлетенями) для того, щоб на наступному пленарному тижні сформувати Рахункову палати, якщо ця кандидатура буде підтримана”, – сказав він.

Магута є першим заступником голови правління “Ощадбанку”.

Як сказано на сайті установи, свою кар’єру Магута розпочав у 1984 році ревізором контрольно-ревізійного відділу Донецької обласної контори Будбанку СРСР.

З 1988 по 1991 рік працював на різних посадах у Донецькому обласному управлінні Промбудбанку СРСР.

У 1991-1995 роках працював головним бухгалтером, заступником головного бухгалтера інвестиційно-кредитного КБ “Донбас”, головою правління КБ “Акцептабанк”, першим заступником директора Донецького філіалу АК УБ “Відродження”.

З 1995 по 2007 рік займав керівні посади в Донецькому регіональному управлінні КБ “Приватбанк”.

Із березня 2007 року – в.о. голови правління ЗАТ “Український банк реконструкції та розвитку”.

З 20 березня 2007 року – перший заступник голови правління АТ “Ощадбанк”.

Коментарі вимкнені.