Вже відомо, як і коли відремонтують аварійну стіну на Дружбі

Триває ремонт підпірної стіни на вулиці Карпенка. Як повідомив головний інженер управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР Микола Лесів, на сьогоднішній день укладено угоду на виконання робіт із ТОВ “ТОМ Інвестбуд”, які вже отримали аванс та здійснюють ремонт у відповідності до проектно-кошторисної документації. Стіна виконується у моноліті, відповідно до планів – роботи триватимуть не менше двох місяців.

– На цей період рух однією смугою обмежений, оскільки у ремонті задіяний великогабаритний транспорт та працює багато людей. Тому просимо у тернополян, а особливо у водіїв, вибачення за тимчасові незручності,- зазначив Микола Лесів.

Нагадаємо,  рішення про тимчасове перекриття ділянки однієї смуги дорожнього руху (від вулиці Миру до вулиці Карпенка) на період виконання робіт з влаштуванням одностороннього руху по смузі від вулиці Карпенка до вулиці Миру було прийняте під час наради 19 червня. Того ж дня представники підрядної організації приступили до ремонту.

Коментарі вимкнені.