“Я вам розкажу, що таке Тернопіль”, – хлопець із Дніпропетровська

Я хочу Вам розповісти що таке #ТвояКраїна і що таке #ТК_Тернопіль 5-8листопада 2015. #25областейдо25років

«Твоя Країна» – унікальний проект який розкриває НАШУ країну і НАС самих. «Твоя Країна» знайомить НАС з такими ж самими українцями як і ми, дає для нас можливість зрозуміти ,що МИ є всі одна сім’я.
НАША країна прекрасна і чудова, в ній є безліч всього: старі замки, пишні палаци, стародавні вулички, стрімкі ріки, погані дороги, красиві гори, чаруючі моря та багато-багато всього. Країна відкрита і має абсолютно все, наше завдання стоїть в тому щоб побачити і відкрити її для себе наново.

«Твоя Країна» – це коли ти їдеш в зовсім незнайоме місто і отримуєш море емоцій, теплий прийом, всю можливу гостинність, цікаві розповіді і компанію. «Твоя Країна» – це коли ти знаходиш друзів з різних куточків НАШОЇ країни. Коли ти маєш можливість пізнати щось нове і прекрасне просто блукаючи по місту і спілкуючись з людьми.
Це неймовірно.

Що таке Тернопіль?
Тернопіль – Файне місто. Місто приємне і привітне. Хоч в листопаді було не зовсім тепло ,а місцями і туманно, зігрівала гостинність місцевих жителів, які возились з усіма нами весь час як з малими дітьми. Мене зустріли і вписали в себе Максим і Юля. Які виявились дуже цікавими і приємними людьми. Велике дякую їм за гостинність.
ТК Тернопіль 5-8 листопада – це купа вражень, коли кожен день веселіш і цікавіш від попереднього. Коли за чотири дні проекту я побачив все ,що тільки міг побачити фізично. Купа вражень і емоцій, купа нового і цікавого. Я побував на міському радіо, на телебаченні, в театрі імені Шевченка, в міськраді Тернополя. Полазив по печерам «Млинки», гуляв в Збаразькому замку. Куштував чудові страви в найкращих рестораціях Тернополя – «Старий Млин», «Ковчег», «Бункермуз», «Коза» ( найкращий десерт який я взагалі коли-небудь куштував – «Цицька»), «Стара піцерія» . Пив Тернопільську каву, Тернопільське пиво. Плавав по Тернопільському ставу, грав в «Мафію» у «Файному місті», навіть практикувався в йозі. Гуляв по Тернополю слухаючи його «містичні» таємниці.

За чотири дні познайомився з чудовими людьми з усієї України – Богданна, Коля, Вітя, Карина, Андрій , Іра, Марина, Ліна, Петро, Віталя, Влад, Міша. Дякую усім Вам за подорож. Ви зробили її неперевершеною. Все було дуже круто і незабутньо.

Подорожуйте, відкривайте для себе СВОЮ країну.

Олександр Федоренко, Дніпропетровськ

Коментарі вимкнені.