Як «Файне місто» знайшло «Краще місто» (фото)

Недалеко від Дніпропетровська у Новомосковському районі у парку відпочинку «Новоселиця» з 29 червня по 1 липня приймала гостей «Краще місто». Думаєте, це гарне місто з розвинутою економікою? Ні, «Краще місто» – це жива музика, виступи відомих рок-гуртів, концерти починаючих музикантів, нічні дискотеки, спортивні змагання, ранкова прохолода озера, палатки замість будинків та помножені в енну кількість разів позитивні емоції. Жителі з різних куточків України з’їхались на цей музичний фестиваль. Кожна область мала свою вулицю. Щоправда, про Тернопіль забули, тому ми вибрали вулицю «Джа-джа» і вирішили виправляти ситуацію. Після першого дня про нас почули усі сусіди та перехожі, які одноголосно погоджувались з тим, що Тернопіль – Файне Місто.

На території було три сцени. Головна – для   концертів відомих гуртів, які починались з 18.00 і тривали до 3-4 ночі. На сцені «Открытие» концерти нових виконавців не припинялись цілодобово. А от Лаунж сцена приймала найстійкіших любителів нічних вечірок. Місто було оточене палатками з їжею та напитками, які можна було придбати, обмінявши гроші на фести. Ціни відрізнялись від звичайних в разів три.

Кожен день відвідувачі насолоджувались новими виступами. Найцікавіше починалось пізно ввечері. І попри спортивні змагання, купання в озері та виступи новачків, були денні паузи, про які варто би було попіклуватись організаторам фестивалю. Проте, дружня атмосфера на фоні прекрасної природи та під звуки рок-музики компенсувала всі недоліки. Навіть туалети і душові кабінки були розраховані на те, що люди не залишались наодинці. Двері не закривались, тому без помочі друга ніяк не можна було обійтись.

«Краще місто» оправдало свою назву залишеними враженнями. Незважаючи на деякі недоліки, переваги повністю перекривали цю частинку негативу. Тернополяни , повернувшись додому, ще досі під ейфорією від фестивалю:

Юрій Кучерук, студент ТНПУ ім. В.Гнатюка, географічний факультет:

Фестиваль «Краще Місто» –  це найкраще, що відбулося в моєму житті!!!! Це позитивна , дуже класна атмосфера. Він об»єднав нас, подружив. Це нові неперевершені знайомства з людьми зі всієї України. Найбільше запам»ятався виступ гурту «Rasmus», який виступав дуже пізно, але після першої пісні у слухачів відкрилось друге дихання. А також солістка з «Evanesense»,яка вийшла з українським прапором, додала всім запалу.

Марічка Юрчак, тернопільська художниця:

Для мене це було вперше – ночівля у наметі, музичний фестиваль такого масштабу… І ці враження ризикують стати незабутніми та… неповторними. Справа не в тім, що триденний квиток на «зе бест сіті» став практично подарунком долі – призом за перше місце ц квесті на знання історії міста, що проходив у Тернополі на день молоді. Справа навіть не в тому, що це був шанс побачити і почути всесвітньовідомих виконавців. Справа у тій атмосфері, що вирувала серед пилюки у Новоселицькому парку)) Атмосфера приязні і повного релаксу. Починаючи від ранкової йоги, фан-зарядки з гуртом «Громадянин Топінамбур», спортивних змагань, концерної програми – все було насичено позитивом. Я ніколи не забуду, як приймала холодний душ після купання у річці Самарі під живий акомпанемент гурту «Лєнінград»….

Рустам Ергешов, голова ТМГО «Файне місто»:

Краще місто» найбільш запам»яталося хорошим настроєм кожного учасника. Приємно те, що команда “Файного міста” змогла вирізнитися з поміж 25000 учасників фестивалю, до нас підходили і фтографувались чи просто хотіли поговорити, бо ми з файного міста Тернопіль і просто позитивні люди…

Наталя Шафран, поетеса, учасниця мистецької студії «Дзеркало»:

Цей фестиваль – це безлімітка драйву, яку дарує музика, компанія, свіже повітря та нова обстановка. Неможливо не сказати про деякі недоліки в організації, програма була недостатньо спланована, у відвідувачів було багато вільного часу, хоча в загальному від фестивалю залишилися тільки позитивні враження, тому що класна компанія компенсує всі мінуси. Найбільше сподобався виступ гурту «Океан Ельзи», я від них просто в захваті!

Оксана Бучко, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Як «Файне місто» знайшло «Краще місто» (фото)

  • 15:34 | 5.07.2012 о 15:34
    Permalink

    Дніпропетровськ любить файне місто Тернопіль!

Коментарі вимкнені.