Вперше в Тернополі найбільша родина виграє приз від “Фокстрота”

Вперше в Тернополі 8 липня відзначать День родини. Організатори обіцяють цікаві конкурси та подарунки. А найбільша родина отримає приз від головного партнера “Фокстрот – техніка для дому” .

Як розповіла «Погляду» керівник школи щасливого материнства ім.Св.Анни, котра активно долучається до проведення цььогорічного свята – Марія Хомів, український День родини – ще відносно молоде свято, тому цього року відзначається вперше.

–          Родина збільшується і зростає на протязі нашого життя і вбирає в себе все нові і нові покоління, – каже Марія Хомів. – Вона складається з рідних людей, котрі люблять і оберігають один одного. Саме тому спільні родинні святкування завжди були в пошані. Батьки і діти! Діти і батьки! Нероздільне і одвічне коло… Добрий дух рідного дому, тепло домашньої атмосфери, одруження з милою людиною – джерело щасливого життя, далі – успішного виховання дітей.

Марія Хомів запевняє, що буде цікаво усім. Адже навіть для самих маленьких будуть діяти майстер-класи від творчого майстра Лесі Скрипки. Також до організації свята долучається письменниця та засновниця видавництва «ІрМа» – Ірина Мацко. Буде діяти на святі також і театр-студія “Вундеркінд”, та розігруватимуть чимало цінних призів.

Український День родини вперше відзначать цьогоріч. Відповідний Указ Президента України № 1209/2011 “Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят” був підписаний 30 грудня 2011 року. Святкування цього дня має щорічний характер і встановлено на 8 липня. У Тернополі цілими родинами розважатимуться в ТРЦ «Подоляни» о 16.00.

Люба Вовк, новини Тернополя «Погляд»

Коментарі вимкнені.