Як громади Тернопільщини можуть отримати гроші

Прийом документів, які подаються на конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017, продовжується до 5 грудня 2016 року включно.

Рішення було прийняте на черговому засіданні регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2017 році, що відбулося під головуванням очільника області Степана Барни.

На прийом відповідний заявок був відведений місяць, проте заявники активізувалися лише наприкінці встановленого терміну. Тож, аби взяти до розгляду всі підготовлені проекти, дане рішення – продовжити час прийому документів – члени комісії підтримали одностайно.

«Під час відбору братимуться до уваги ті проекти, що потребують першочергової реалізації. Розглядатимуться ефективність даного проекту, а також дотримання стандартів якості та визначених термінів його реалізації», — наголосив Степан Барна.

Коментарі вимкнені.