Як Ірина Зелененька «стала» креативним директором

Ірина ЗелененькаСьогодні, 25 травня, день народження святкує чарівна та непередбачувана Ірина Зелененька – креативний директор фотостудії «Арт Люкс».

Редакція «Погляду» підготувала для неї маленький подарунок: неочікувані привітання від друзів та знайомих.

Валерія Климчук:

Валерія Климчук

Пам’ятаю минулий день народження Іринки. Коли я її вітала, то ми почали жартувати над тим, скільки різнопланової роботи вона виконує у фотостудії: і концепти зйомок вигадує, і моделей до зйомок готує, і в процесі роботи фотографу допомагає, і з клієнтами працює, і бренд «АртЛюкс» піарить…. Але усім цим обов’язкам не було збірної назви – посади. «Та ти ж креативний директор!», – зауважила я. Минув рік, сьогодні ми часто з усмішкою згадуємо момент, коли Іра «стала» креативним директором :)… Хоча, звичайно, ще до появи цього словосполучення на візитці Ірини Зелененької, вона уже була вагомою та важливою у справі «артлюкс – Зелененький».
Іринка неймовірно працьовита, віддана своїй роботі людина. А ще вона дуже добра та щира, відкрита, сонячна, привітна… Про красу та елегантність і говорити не треба, бо це, мені здається, очевидно.
Від усієї душі бажаю тобі, Ірочка, міцного здоров’я, невтомного натхнення, ніжної любові, затишного дому, вірних друзів, безмежного щастя! Нехай у тебе все буде так, як тобі мріється!

-1 thoughts on “Як Ірина Зелененька «стала» креативним директором

  • 19:25 | 25.05.2013 о 19:25
    Permalink

    Чи можна поцоркати тебе Ірина?Скучаю по роботі фотоху_дожника

Коментарі вимкнені.