Як міський голова “розвів” жителів Кутківців

Продовжуючи вивчення матеріалів генплану м. Тернополя та викриваючи кричущі факти його фальсифікації, фахівці тернопільського ДемАльянсу наштовхнулись на чергові внесення змін в генплан інститутом «Діпромісто». Вони подаються міською владою на чолі з п. Надалом як такі, що були розроблені у 2008 році і немов би пройшли експертизу та затверджені у 2010 р. Прикро, що для цих протизаконних маніпуляцій виділено значні кошти з бюджету міста, які мали бути використані на оновлення містобудівної документації мікрорайону «Кутківці». Фактично кошти бюджету Тернополя пішли на узаконення кільканадцяти (поки що відомих нам) земельних ділянок під садівництво «потрібним» голові людям. І все це вирішувалось за рахунок земель громади району «Кутківці».

На виявлення цього порушення ДемАльянс натрапив при розслідуванні афери міської влади із зовсім непридатними під забудову земельними ділянками учасникам АТО. Проводячи аналіз розрахунків до генерального плану Тернополя, його реалізацію, ми звернули увагу на чудовий перспективний мікрорайон багатоповерхової забудови «Академічний», із штучними водоймами та зеленими зонами загального користування. Однак у фальшивому (як уже стало відомо) генплані на офіційному сайті міської ради на цій території з’явились ділянки садибної забудови. Причому рішення по цих ділянках, як зазначено вище, були прийняті значно пізніше ніж затвердили оригінальний генплан міста.

Ми, та й усі тернополяни, які знайомі з нашими розслідуваннями, уже зрозуміли, що реальний генеральний план міста стояв на захисті громади і не дозволяв забудову всупереч Законів України, будівельних норм та правил. А от для нечистих на руки ділків, котрі «порішали» з міською владою, інститут «Діпромісто» домальовував перспективну забудову немов би вона була передбачена ще у 2008 році. Адже таким фальшуванням усе узгоджувалось з вже проведеними експертизами, погодженнями та громадськими слуханнями. Чи знайдуть «амбарну книгу», яка проллє світло про кількість срібняків, за які продавали місто, і хто саме були цими Іудами – покаже час.

Але чиновники міської ради, відчувши безкарність, пішли далі і щоб закріпити порушення затвердили детальний план території мікрорайону «Академічний» (назва цієї території за генпланом) із наданими ділянками під садівництво. Але тут уже визначили призначення ділянок як «під садибну забудову», таким чином збільшивши комерційну вартість незаконних ділянок і дозволили їх власникам мати можливість вдруге (якщо їх уже отримували), ніби законно, отримати від держави ділянки під будівництво житлових будинків. Для оплати цих порушень проектантам із ТКТВП «Тернопільархпроект» Тернопільської обласної організації Національної спілки архітекторів України, використали цільові кошти, виділені на житловий район «Кутківці», просто назвавши «Академічний» район «Кутківцями», мовляв хто буде читати пояснювальну записку до генплану. То ж мешканці Кутківець не знають, що вони уже живуть в іншому районі, а кошти виділені на їх детальний план пішли на узаконення цих кільканадцяти земельних ділянок під садівництво у «НьюКутківцях».

І байдуже, посадовцям міської влади, що воїни АТО змушені будуть будуватись на намивних ґрунтах з складним рельєфом та отруйними випарами асфальтового заводу. Основне для міської влади, щоб учасники АТО та багатодітні сім’ї стали підставою для знищення підприємства, яке є конкурентом підприємствам, пов’язаним із владою. І байдуже, що асфальто-бетонне підприємство приносить прибуток громаді міста. Адже цій псевдо патріотичній владі своя вишиванка ближче до тіла ніж громадська.

Ви будете вражені переліком власників цих земельних ділянок по вул. Бригадній, які були щедро обдаровані міським головою. Ці ділянки під садівництво, на території перспективної багатоповерхової забудови, були надані повним тезкам депутатів Верховної та міської рад, податківців, членів ВО «Свобода», їх дружин, дітей, інших осіб, пов’язаних з ними. І це все задарма?!

То ж чи проковтне громада чергову брехню і не поверне свої кошти, оплачені міською владою шахраям за своє ж пограбування. Чи отримають заслужені нормальні земельні ділянки захисники України, які захищають нашу батьківщину ціною свого життя поки в тилу місцеві паразити розтягують її по своїм золотим палацам, підвалам, прогулюють за кордонами.

Джерело: “Громадський погляд”.

Коментарі вимкнені.