“Як морди бив, так буду бити”, – тернопільський соціаліст Василь Богачук

Тернопільський соціаліст Василь Богачук заявив про те, що він незадоволений новим керівництвом “Соціалістичної партії України” і зараз не є в тій команді. Більше того, він не збирається балотуватись більше на місцевому рівні. ДОБА пропонує найцікавіші фрази соціаліста, які він озвучив в прямому ефірі “Ух-радіо”, будучи гостем програми Степана Барни “Насправді”.

Я бачив, як грабували “Комбайновий завод” і “Ватру”.

Працюючи  депутатом міської ради, я п’ять разів захоплював і міську раду, і обласну раду, і обласну адміністрацію, і податкову. Свідки не дадуть збрехати.

Ви чекали поки Богачук повернеться в Тернопіль і почне громити ті всі держморди.

Я не знайомий з начальником УВД, але знаю, що таке є, від імені всеукраїнського об’єднання “Правозахист”, я хочу скзати, що якщо він не наведе порядок з гральними автоматами і з казино, то ми наведемо з ним порядок.

Я готовий об’єднатись з будь-ким, з Свободою, з іншими політичними силами народженими і ненародженими для того, щоби сьогодні змінити ситуацію і в місті, і в області. Не можуть тут нам диктувати, як жити.

Джип і квартиру купив не зовсім.

Я на любій їду машині, навіть на танку, чи БТРі. 

Не маю квартири, але я живу з дітьми з дружиною. Вона ще не оформлена, але ж я не на вулиці, мені ж не 20 років, а більше 50-ти, якби я не мав квартири, сказали би: бомжара.

Я не претендую ні на яку владу в Тернополі. Я маю право собі спокійно сьогодні говорити і так дальше, не претендую ні на мера, ні на хера, ні на сера, ні на депутата, я балотуватись більше не буду тут.

Як працював, так буду працювати, як футбол грав, так буду грати, як морди бив, так буду бити, і не тільки в парламенті, а ще тут.

Я багато за що голосував, але я сьогодні не можу пригадати чи голосував у даному випадку (за обрання Шуфрича, – ДОБА).

ДОБА

Коментарі вимкнені.