Як поліцейські Тернопільщини добру справу роблять

pm198image002Започаткована у 2014 році Міністерством внутрішніх справ іміджева акція «Від щирого серця» продовжує свою добру справу: працівники правоохоронних відомств вкотре надають допомогу дружинам, дітям, батькам літнього віку, рідні яких перебувають у відрядженні та охороняють спокій країни на лінії вогню, а також самотнім пенсіонерам.

Поліцейські краю допомагають й мешканцям Тернопільщини. Дільничні інспектори завітали на господарства родин, чиї рідні воюють на сході країни, до самотніх літніх людей та пенсіонерів.

В одній домівці чекають на повернення сина, в іншій – на чоловіка чи брата. Комусь потрібно нарубати та скласти дрова, допомогти зібрати урожай на городі, хтось просить привезти з міста ліки, а декому у пустій домівці не вистачає простого спілкування. Вислухати, підтримати допомогти та почути вдячні слова означає, що подібні заходи проводяться недаремно, а без допомоги дільничного офіцера поліції тут, звичайно ж, ніяк не обійтись, бо його покликання та службовий обов’язок – бути серед людей.

Відвідують поліцейські і родини переселенців з тимчасово окупованої території та зони антитерористичної операції. Такі сім’ї опинилися в складних життєвих умовах, і їм, як ніколи, потрібна стороння підтримка. Як зазначають самі переселені, доброзичливе та небайдуже ставлення всіх, хто допомагав їм облаштуватися на новому місці – безцінне.

Подібні заходи правоохоронці проводитимуть й надалі, адже підтримка та допомога необхідні нашим краянам, а для поліції дають змогу стати максимально ближчою до населення.

Коментарі вимкнені.