Як шахрай у Тернополі “розводить” і молодих, і старих

Упродовж минулої доби до міліціонерів від тернополян надійшло одразу декілька повідомлень про спробу невідомих виманити у них гроші. Люди, користуючись порадами правоохоронців, розпізнали схему й зуміли зберегти чималі суми.

Так, 39-річній жительці обласного центру шахрай по телефону повідомив, що її чоловіка затримали міліціонери. За непритягнення його до відповідальності у жінки вимагали п’ять тисяч американських доларів. А пенсіонерка з Тернополя завдяки власній пильності не втратила 30 тисяч гривень. В таку суму зловмисник оцінив свободу сина старенької, який, начебто, скоїв ДТП. Чималі кошти за непритягнення сина до кримінальної відповідальності вимагав лиходій  у 52-річної тернополянки, але жінка вчасно розпізнала пастку.

Обдзвонивши декілька номерів, шахрай все-таки натрапив на того, хто повірив йому. Жертвою виявилася 76-річна пенсіонерка з Тернополя. Старенька, аби визволити сина з міліції, віддала зловмисникові усі свої заощадження.

Тож міліціонери вкотре рекомендують: розкажіть своїм близьким, особливо людям поважного віку, про подібні шахрайські схеми та про те, як можна розпізнати злочинний намір.

Маєте підозру, що телефонує зловмисник – утримуйте його на зв’язку, а самі з іншого телефону негайно  набирайте 102.  Така хитрість дасть правоохоронцям технічну можливість встановити місцеперебування шахрая і затримати його.

Коментарі вимкнені.