Як тернопільська прокуратура підбивала підсумки

Під головуванням прокурора області В’ячеслава Перча відбулася оперативна нарада, на якій підведено підсумки роботи за перше півріччя поточного року

У нараді взяли участь заступники прокурора області, керівники структурних підрозділів апарату прокуратури області та їх заступники, керівництво місцевих прокуратур.

Завдяки злагодженій роботі апарату та місцевих прокуратур на виконання визначених законом завдань та функцій вдалося досягнути певних позитивних результатів.

Зокрема, прокурорами здійснювалося процесуальне керівництво майже у 15- ти тисячах кримінальних проваджень, чверть з яких завершено.

Принципова та законна позиція державних обвинувачів прокуратури області сприяла ухваленню судами понад п’яти сотень обвинувальних вироків, з яких більше півтори сотні – на підставі угод.

Позитивним є стан викриття злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, у тому числі фактів збуту наркотиків.

Забезпечено принципове реагування на порушення прав затриманих, ув’язнених і засуджених.

У процесі представницької діяльності прокурорами пред’явлено до суду позовів на суму понад 33 мільйони гривень, задоволено – майже на 32 мільйони гривень, фактично повернуто з незаконного користування більше двохсот гектарів земель.
Прокурорами вирішено понад дев’ятсот звернень, більша половина яких – з питань досудового розслідування. На особистому прийомі прийнято майже чотириста громадян.

Однак, прокурор області звернув увагу на необхідність активізації діяльності по запобіганню вчинення злочинів, корупційних проявів, незаконному використанню бюджетних коштів, а також наголосив на неухильному дотриманні при цьому конституційних прав громадян.

Перший заступник Микола Голомша та заступник прокурора області Олег Галицький висловили своє бачення у вирішенні проблемних питань діяльності органів прокуратури в регіоні.

Коментарі вимкнені.