Як тернопільські церкви допомагають бійцям АТО

14 березня 2015 року з благословення архієпископа Тернопільського, Кременецького та Бучацького Нестора, стараннями духовенства єпархії , вірян та волонтерів Тернопільської області чергову партію гуманітарної допомоги – близько 8 тонн вантажу, було зібрано та відправлено для бійців, які зараз перебувають у зоні АТО.
Товари першої необхідності та засоби особистої гігієни, продукти харчування тривалого зберігання, одяг, книги, «буржуйка» та інші речі будуть передані   волонтерською групою «Схід і Захід разом» найближчі дні у населені пункти: Дебальцеве, Луганське, Попасне, Сє́вєродоне́цьк, Лисичанськ, Новоайдар, Щастя, Макарово, Красноармійськ, Волноваха, Ольгинка, Артеміськ, Дружковка та ін.
Про деталі транспортування вантажу розповідає нам клірик храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Тернополя прот. Роман Луговий, один із організаторів збору допомоги: «За останні місяці Тернопільською єпархією з м.Тернополя відправлено близько 20 мінібусів гуманітарної допомоги на Схід України, окрім того, активно працюють й парафії в області самостійно. Останнім часом передача вантажів ускладнилася у зв’язку із необхідністю наявності перепустки для проїзду в зону АТО. Вихід з ситуації – треба транспорт, який має перепустку, мусимо шукати до спілки машини.
Окрім того, через  ціну бензину, його вартість і того, що передається не співпадає. Краще купити необхідне у ближчих на Схід містах. Але  люди не дають грошима, а тим, що мають вдома, якусь закрутку, картоплю, макарони,  люди збідніли і грошима не мають можливості допомагати».

Коментарі вимкнені.