Як тернополянам запросити іноземців у гості

Клопоти по оформленню запрошень для іноземців лягають на приймаючу сторону. Зважаючи на це, міграційна служба застерігає тернополян, аби не стати жертвою шахраїв, пам’ятайте: запрошення для іноземців на оформлення української можна оформити виключно в органах і підрозділах міграційної служби. Посередники, найімовірніше, за реальні гроші видадуть фальшиві документи, які не дають права на оформлення візи.

 

Документи, необхідні для оформлення запрошення

Якщо запрошує фізична особа:

–         паспорт приймаючої сторони;

–         копія паспорта, або іншого документа, що посвідчує особу іноземця, перекладена на українську мову та завірена у нотаріуса.

–         інформація, що підтверджує наявність достатнього фінансового забезпечення для покриття витрат, пов’язаних з перебуванням іноземця та особи без громадянства на території України (Постанова КМУ від 4 грудня 2013 р. № 884)

Якщо запрошує юридична особа:

–         копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

–          копія розпорядчого документа про призначення працівників, які відповідають за оформлення документів іноземцям та особам без громадянства, засвідчену в установленому законодавством порядку;

–         паспортний документ разом з копіями його сторінок з особистими даними керівника юридичної особи чи уповноваженої особи;

–          копія паспорта, або іншого документа, що посвідчує особу іноземця, перекладена на українську мову та завірена у нотаріуса.

–          інформація, що підтверджує наявність достатнього фінансового забезпечення для покриття витрат, пов’язаних з перебуванням іноземця та особи без громадянства на території України (Постанова КМУ від 4 грудня 2013 р. № 884).

Вартість адміністративної послуги

Документи подаються особисто приймаючою стороною до територіального підрозділу міграційної служби за місцем реєстрації (для фізичних осіб) чи за місцем знаходження (для юридичних осіб).

Сьогодні оформити запрошення вартує: для фізичних осіб 63,06 грн – для юридичних осіб 171,14 грн.

Термін розгляду заяви

Не перевищує 20 днів з дня звернення. Дострокове оформлення – не більше 10 робочих днів.

 

Коментарі вимкнені.