Як у Тернополі “свободівці” кришують регіоналів (документ)

Цей лист призупинив затвердження програм соціально-економічного  розвитку Тернопільщини.
Внаслідок цього на затвердження пішли об’єкти всіх областей крім нашої та Криму. А відбулось все завдяки заступнику голови ТОДА Леоніда Бицюри, який використав відрядження свого шефа Олега Сиротюка і з повноваженнями в.о. голови видав документ, який зупинив затвердження даної програми та  фактично затормозив виділення коштів для Тернопільщини.

Як стало відомо “Погляду”, основною причиною призупинення затвердження об’єктів є бажання   “свободівців” змінити об’єкти, де працюють небажані підрядники  на  “свої”, в яких підрядниками донедавна  були члени партії регіонів.

За інформацією наших джерел, основні кошти хочуть розподілити під об’єкти фірми “Технобуд”, яку ототожнюють з регіоналом –  Василем Лукіним, який мав відношення до скандального перинатального центру.

Фактично “свободівці” в особі заступника голови ОДА, депутата облради від партії свобода – Леоніда Бицюри продовжують кришувати регіоналів.
Обіцянки, які вони черговий раз дають людям, патріотичні гасла з якими вони виходять на мітинги та виступають по телебаченню, вишиванки, які вони одягають  – це все ширма для того щоб “рішати” суто свої особисті питання.

Схему співпраці регіоналів зі “свободівцями” можна переглянути ТУТ

Коментарі вимкнені.