Як у Тернополі віддячують пасажирам тролейбусів

Водіям тролейбусів у Тернополі на замовлення пошили 57 комплектів однакових пісочних сорочок. Із 14 липня вони мали б уже одягати їх.

Кожному працівнику дісталося по дві сорочки. Одягнути у спецформу загалом планують понад 90 водіїв, пише 20 хвилин.

Сорочки пошили на замовлення. За інформацією КП «Тернопільелектротранс», вони на короткий рукав із емблемою підприємства на кишені.

– Одягнути своїх працівників у однакові сорочки ми вирішили на засіданні профкому, – каже директор КП «Тернопільелектротранс»  Андрій Мастюх. – Відповідно, невдовзі з’явилось внутрішнє розпорядження по підприємству і ось уже два дні ці сорочки роздаємо працівникам.  Дехто із працівників у відпустці, тож свій комплект отримає після повернення.

До такого кроку, за слова пана Мастюха, підштовхнуло те, що до тролейбусів «пішов пасажир». Тому, бажаючи віддячити вдячному пасажиру, вирішили одягнути своїх водіїв у спец форму. Мовляв, так роблять у Європі.

– Ми хочемо, що люди бачили, що ми не тільки дбаємо про рухомий склад підприємства, утримуємо його у належному стані, але й поважаємо свого пасажира, – додає Андрій Мастюх.

Крім того, за словами пана Мастюха, планують пошити водіям сорочки і на довгий рукав. У таких водії працюватимуть в осінньо-зимовий період. Утім, цим питанням займатимуться ближче до осені.

Нагадаємо, із 1 травня 2013 року у Тернополі влада пробувала одягнути в уніформу водіїв маршрутних автобусів. Проте, їй це зробити в повному обсязі так і не вдалося.

Коментарі вимкнені.