​Як в Тернополі «смачно» відкривали дитячий майданчик (фото)

Сміх, радість та позитив вчора, 28 липня, панував на вул. Текстильна,34,а. Тут нарешті встановили дитячий майданчик, про який мешканці дуже мріяли.

– Оскільки на Текстильна,34а живе багато діток, люди неодноразово просили упорядкувати дитячий майданчик. Раніше тут була лише пісочниця та столик. Зараз, як бачите, ми встановили кілька конструкцій. В планах хочемо доставити ще одну. Крім того, на відкриття ми закупили морозива та цукерки, аби діти відчули атмосферу маленького свята. Для мене в першу чергу дуже важливо те, що є віддача збоку мешканців. Вони готові не лише просити про допомогу, а й допомагати, брати участь в програмах співфінансування. Іншими словами, їм не байдуже, як виглядатиме не лише їх приватна квартира, а й територія навколо будинку також. Для мене це ще більший стимул допомагати та включатись в роботу,- розповідає депутат міськради по даному округу Роман Навроцький.

Між іншим, на відкриття майданчику Навроцький запросив також свого колегу, депутата міськради Івана Сороколіта, який в попередньому скликанні ради опікувався цим округом.

Тепер же, за словами Сороколіта, він має нагоду спостерігати, що округ залиши в надійних руках. Тому підтвердження і слова вдячних мешканців, яким раніше потрібно було здолати пристойну відстань, аби погратись із своїм чадом на дитячому майданчику.

– Ми тут орендуємо квартиру уже п’ять років. До найближчого майданчика доводилося ходити аж на вул.. Володимира Великого або на вул.. Леся Курбаса. Тому, звісно, що ми дуже вдячні всім будинком за те, що нам поставили дитячий майданчик. Справді, для дитини це дуже велика радість. Мій син, ще як тільки майданчик облаштовували, пробуджувався зранку, відкривав оченята, біг до віконечка і просив мене йти до гойдалки. Це ж мовляв для нього ставлять. А коли майданчик відкрили, то радості було без меж,- розповідає мешканка Уляна.

До речі, неподалік від дитячого майданчика тривають роботи по зведенню зупинки громадського транспорту. Тут найближчим часом відбудеться ще одна довгоочікувана подія – запуск нової тролейбусної лінії.

– Тривають також роботи, в рамках прокладання нової тролейбусної лінії, по облаштуванні зупинки на вулиці Текстильна, а також на прохання мешканців вулиць Текстильна, Фабрична, Збаразька, Шота Руставелі проводиться будівництво нової тролейбусної лінії. От, власне, одну зупинку навпроти Лозовецької, 34а уже почали зводити. Раніше люди тільки мріяти могли, що колись тут курсуватиме тролейбус. Але очі бояться, руки – роблять. Головне – бажання мешканців та наполегливість збоку депутатів,- переконаний Навроцький.

?
?
?
?

DSC_4766

?
?

DSC_4776

?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Коментарі вимкнені.