Як відомий гуморист Гриць Драпак розважав тернопільських артилеристів

Тернопільських артилеристів на День незалежності України розважав Народний артист України Гриць Драпак.

Відомий гуморист приїхав на загальновійськовий полігон, щоб привітати зі святом військовослужбовців, котрі приймають участь у навчаннях. В польових умовах, на імпровізованій сцені вантажного автомобіля жартував, співав, розповідав дотепні історії, які взяті з життя простих українців. Гриць Драпак пригадав і свою службу у війську і залюбки поділився власною історією. Дякував військовослужбовцям за те, що захищають Незалежність України від Заходу до Сходу і дають можливість мешканцям жити в мирі.

Армійці також проявили гостинність, дали спробувати себе в ролі навідника біля гармати і пригостили артиста смачною польовою кухнею. Метр сатири зізнався, що такого смачного борщу і гречаної каші з м’ясом він ще не куштував, але найголовніше, що йому до душі – це обідати поруч з солдатами.

Ось і прийшло надвечір’я, державне свято, яке було насичене різноманітними заходами минуло в гарному настрої. Усміхнені та заряджені позитивом військовослужбовці ще довго ділилися враженнями від почутих гуморесок, а на згадку про візит робили фото.

Джерело: 44 окрема артилерійська бригада

Коментарі вимкнені.