Петро Ландяк про проблеми та виклики української ідентичності

Що нам потрібно змінити?

Днями ми відсвяткували День Незалежності. Українці обмінялись привітаннями та побажаннями доброї долі!

Проте останнім часом в мене часто виникають питання, що потрібно робити, щоб зберегти країну, яка, мені здається, знаходиться над прірвою?

Задаю собі питання: що є причиною сьогоднішнього стану і як змінити ситуацію?

Часто думаю про сильні і слабкі сторони нашої української ідентичності. Про ті якості українця, які сумарно впливають на нашу країну.

Колись читав, чим сильна ізраїльська спецслужба. Так ось, найголовнішою складовою її великої потуги є єдність євреїв. Вони не продають один одного!!! І ця цінність впитується з молоком матері. Вона є результатом глибинного і фундаментального виховання. Завдання №1 для працівників ізраїльських спецслужб, які потрапляють в будь-яку країну – знайти там єврея, який 100-%-во підставить плече, допоможе і ніколи не продасть, не здасть!

А ми, українці, можемо похвалитися такою якістю? Чи нам добре над цим потрібно задуматись і почати вчитись подібних рис в інших! І чи не є українська продажність однією з великих причин наших бід і сьогоднішніх проблем?

Пропоную всім нам, українцям, задуматись над цим та почати викорінювати цю ваду, і як це роблять євреї, виховувати наших дітей і онуків. Переконаний, це нам обов’язково допоможе!

Депутат Тернопільської міської ради Петро ЛАНДЯК.

Коментарі вимкнені.