Як вихованці Тернопільської спортивної школи №1 показали себе на Чемпіонаті України з плавання

Дуже успішним можна вважати виступ юнаків та дівчат, вихованців Тернопільської КДЮСШ№1 на Чемпіонаті України з плавання, який тривав з 4 по 7 грудня у басейні «Метеор» м. Дніпра.

Найвище досягнення спортсменів – перемога 14-річного Абдурахмана Салега на дистанції 50 метрів вільним стилем. Надзвичайно високий результат на цій дистанції – 0.25,17 сек., показаний юнаком у своєму запливі, не дав його суперникам, які стартували у сильнішому запливі, шансів піднятися на першу сходинку п’єдесталу.
На інших дистанціях Абдурахман також показав чудові результати, посівши 5 місце на дистанції 50 метрів батерфляєм і виконавши норматив Кандидата в майстри спорту України, 5 місце на дистанції 200 метрів на спині, 4 місце на дистанції 50 метрів на спині та 6 місце на дистанції 100 метрів вільним стилем.

Серед дівчат надзвичайно високий рівень підготовки показала 12-річна Діана-Марія Протоковська. Вона, змагаючись зі старшими на рік дівчатами, посіла 5 місце на дистанції 100 метрів на спині та 8 місце на дистанції 200 метрів на спині.

Також варто відмітити успіх інших спортсменів нашої спортивної школи, які реалізували усі поставлені перед ними завдання та продемонстрували чудову техніку та високі результати на своїх дистанціях: Олександра Строгуша та Віталія Атальського, які виконали норматив І розряду, також Михайла Веселовського та Максима Сухарського, й чудовий виступ наймолодшої спортсменки у команді – Поліни Циклаурі.

У підсумку, завдячуючи кожному із спортсменів, КДЮСШ №1 м. Тернополя посіла 16 місце серед усіх СДЮСШОР, ДЮСШ та спортивних клубів України.

Вітаємо з успіхом Чемпіона України, усіх спортсменів – учасників команди, та їх тренерів – Світлану Мазур та Катерину Антонишин.