Як заступник Хоптяна об’єднав “фан-клуби” Надала і Заставного

Це сталося після провокативного виступу депутата міськради від Партії регіонів і “правої руки” намісника Януковича в області  – Петра Гоча.

Головний “ідеолог”  тернопільських регіоналів спробував зіграти на тернопільських протиріччях “Свободи” і ”Фронту змін”. Нагадаємо, що нещодавно ці партії разом із залишками БЮТу підписали угоду про опозиційну співпрацю. За  словами Гоча, якщо виходити із тексту угоди, то там йдеться про те, що представники цих партій будуть узгоджувати спільні дії у місцевих радах Тернопільської області всіх рівнів.

– А це означає, що та боротьба, яка ніби то показувалась, що ведеться між командою попереднього мера Заставного і командою нинішнього пана Надала – це не більше ніж театр, який був театром для одного глядача. А глядачем це були і жителі міста Тернополя. Але у мене інше питання. Наскільки ця угода виконується? Я прошу вас Сергію Віталійовичу прокоментувати, чи створена, згідно із цією угодою, в Тернопільській міськраді більшість, у яку входять «Свобода», «Фронт змін» і представники «Батьківщини». Якщо є, то як ці спільні дії узгоджуються? Чи це є якісь кулуарні засідання, чи це є якісь ваші зустрічі, що це означає?, – запитував депутат.

Крім того, Петра Гоча хвилює і виконання пункту угоди щодо відмови від взаємної публічної критики та взаємного непоборювання між цими політсилами.

– Чи відмовляється пан Гринчишин від тих своїх слів, які він говорив на попередній сесії з приводу цієї міської ради і мера. Що вони розкрадають тернопільське майно, що вони працюють не на добро громади. Чи не відмовляється? Чи буде він далі це критикувати, чи не буде? Чи буде міський голова тепер піднімати питання діяльності попереднього мера, який зараз є представником «Фронту змін» чи не буде?, – не переставав сипати питаннями регіонал.  

У свою чергу міський голова вирішив не акцентувати на цьому виступі своєї уваги.

– Ви бачите, що є реальні спроби зірвати сесію. Для чого перетворювати розгляд практичних питань на нікому не потрібні дискусії. Давайте ми своєю роботою покажемо їм всім, як потрібно працювати. Люди бувають рідко в сесійній залі, вони скучили за виступами, мають бажання сказати слово…, – сказав Сергій Надал.

Натомість представник «Фронту змін» Петро Гринчишин був більш багатослівним.

– Коли така політична сила як Партія регіонів сьогодні переживає,  як ми будемо працювати у міській раді, то це свідчить, що, напевне, нарешті вони озирнулися на свої дії і дивляться, що народ починає грати в футбол їхніми лозунгами. Шановні колеги з Партії регіонів. Не переживайте. По всіх питаннях, які носять конструктивний характер, ми будемо приймати спільні рішення з нашими побратимами з партій «Свобода» і «Батьківщина». По тих питаннях, де ми не знайдемо спільного вирішення, будемо висловлюватися відкрито. Тому не сприймайте наші рішення «за» чи «проти», як чвари і війну. Ви весь час цього хочете. Цього не буде. Можливо спочатку буде важко, бо ми дійсно довго вели такі дискусії. Але я думаю, що на наступну сесію ми згладимо ці моменти. Я щиро дякую Петру Гочу за його особисте переживання за політичні сили, які на виборах покажуть вам ваше місце, – сказав депутат.

На виступ Петра Гринчишина депутати-«свободівці» відреагували оплесками, – пише ЗЗ.

 

Коментарі вимкнені.