Як живе на Тернопільщині етнічний росіянин – бандерівець

Під час відвідин Петриківського геріатричного будинку-інтернату 1 жовтня Олег Сиротюк відвідав переселенця із Криму, воїна УПА Володимира Черемошенцева.

Колишній воїн Української Повстанської Армії, етнічний росіянин Володимир Чермошенцев прибув до Тернополя прибув у березні цього року із анексованого Криму. Адже там йому, корінному росіянину, який у роки війни воював у загонах УПА на Волині, стало небезпечно проживати. Після оздоровлення у санаторії «Медобори» Володимир Чермошенцев перебуває у Петриківському обласному геріатричному пансіонаті.

«Я пишався, що мене там, у Криму, називали «бандерівцем». Тоді, юним, в УПА, разом із сотнями товаришів я дав клятву любити Україну і свій народ. А зараз, коли у Крим прийшли окупанти, не хочу з ними жити і лежати із цим ворогом в одній землі, – зазначив Володимир Черемошенцев. – Тому й приїхав до Тернополя, куди мене запросила влада, побратими із Братства УПА».

З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку Олег Сиротюк подарував ветерану УПА ікону, записники та канцелярське приладдя, оскільки чоловік записує спогади бойової юності.

«Ваші спогади, ваше життя – це уроки для підростаючого покоління, вони керуватимуться цією мудрістю у своєму житті, – зазначив керівник області. – Завдяки вашій боротьбі відродилася держава, тепер справа нащадків відвоювати її знову. Я думаю, що зараз є чимало продовжувачів справи УПА».

Коментарі вимкнені.