Як зміниться вул. Коновальця у Тернополі

Світлина від Назара Зелінки.

Розпочався капітальний ремонт перехрестя Коновальця-Вербицького з облаштуванням нового пішохідного переходу через вул. Коновальця та збільшенням радіусів повороту.

Ще до початку своєї каденції, я часто спостерігав як діти, дорослі, батьки з дітьми перебігають дорогу через вул Коновальця навпроти зупинки 29 маршрутки. З часом кількість людей все збільшувалася. Тоді я виступив з ініціативою облаштувати пішохідний перехід на тій ділянці, так як раніше, його там не було, через відсутність потреби – раніше там були городи приватного сектору, але згодом там виросли три будинки – Коновальця 3, 5, 7, в які зараз активно заселяються люди і відповідно збільшився трафік людей, які йдуть на зупинку, ведуть дітей до садка чи до школи. Згодом паралельно вже до мене звернулися мешканці тих будинків зі зверненням щодо цієї ж проблеми.

Сьогоднішньому посту передували купа зустрічей і перемовин. Я дякую депутатській комісії з питань ЖКГ та виконавчому комітету та виконавчим органам міської ради, що прислухалися до моєї ініціативи.

Окрім пішохідного переходу в проекті передбачили збільшення радіусів на повороті на вул. Вербицького (хто там їздить той знає, як там важко вивернути) та облаштування пішохідних доріжок по вже наявних протопнаних людьми.

Наступним кроком сподіваюся буде реконструкція перехрестя Коновальця-Рєпіна в повноцінне перехрестя з облаштуванням світлофорного регулювання.

Депутат Тернопільської міської ради Назар Зелінка 

 

-1 thoughts on “Як зміниться вул. Коновальця у Тернополі

  • 17:46 | 8.04.2019 о 17:46
    Permalink

    Де розвертатися маршруткам при за паркованій розворотній площадці?Де жовта розмітка,знак “Місце розвороту автобуса” з протилежноі сторони.

Коментарі вимкнені.