Які школи Тернопільщини не залежатимуть від Росії

З метою підвищення ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів та зменшення споживання природного газу в 2015 році планується перевести на альтернативні види палива котельні (паливні) в 33 навчальних закладах. Уже переведені 8 котелень (паливних), а саме: у Теребовлянському дошкільному навчальному закладі “Ромашка”, Борщівському дошкільному навчальному закладі “Дзвіночок”, Онишковецькому навчально-виховному комплексі “Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня-дошкільний навчальний заклад” Шумського району, Гнилицькому навчально-виховному комплексі “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступеня-дошкільний навчальний заклад”, Городницькій ЗОШ І-ІІ ст. і Скалатській ЗОШ І-ІІІ ст. Підволочиського району, Чортківському вищому професійному училищі та Кременецькій обласній гуманітарно-педагогічній академії імені Тараса Шевченка. Орієнтовний обсяг передбаченого заміщення споживання природного газу від переведення цих котелень/паливних на альтернативні види палива складає 317,9 тис. куб. м. Не планується із-за відсутності коштів переведення котелень на альтернативні види палива у Бучацькому, Зборівському, Козівському, Кременецькому і Підгаєцькому районах.
Також до початку опалювального сезону 2015/2016 року заплановано підготувати 988 котелень/паливних (фактично підготовлено 909 або 92%), 46 км теплових мереж (готові 44 км, або 95,6%), 362 артсвердловини та 298 водозаборів (підготовлено на 100%), відремонтувати 0,21 км водопровідних та 0,13 км каналізаційних мереж (відремонтовано на 100%).
Через вагомі об’єктивні причини, складну фінансово-економічну ситуацію в країні під загрозою зриву завершення запланованих на 2015 рік робіт зі спорудження нового приміщення школи у селі Соколів (126 учнівських місць) Теребовлянського району та реконструкції з добудовою приміщень Скалатської ЗОШ І-ІІІ ст. Підволочиського, Заліщицької державної гімназії та ЗОШ І-ІІ ст. у с. Бедриківці Заліщицького, дитячого садка с. Ігровиця Тернопільського районів, реконструкції будівлі під дошкільний заклад із влаштуванням паливної с. Рудка Кременецького району та будівництво шатрового даху ДНЗ №1 м. Зборова.
Не вирішується питання фінансування будівництва очисних споруд у Новосільському навчально-виховному комплексі, що є загрозою екологічного лиха для населеного пункту (вартість робіт складає орієнтовно 1,67 млн. грн.

Коментарі вимкнені.