Які заходи тернополяни можуть відвідати у листопаді?

 № п\пЗміст заходуТермін проведенняВідповідальні виконавці / місце проведення
1Піший хід громадськості міста до могил Січових Стрільців та мітинг-реквієм з нагоди 98-ї річниці утворення ЗУНР01.11.2016р. 14.00 -16.00 год.Управління культури і мистецтв / Майдан Волі – Микулинецьке кладовище
2Балетна естрадно-циркова програма «Ура, канікули!»02.11.2016р. 10.00,12.00,16.00 год.Управління культури і мистецтв / Український дім
3Концерт гурту «The Hardkiss»02.11.2016р. 19.00 год.Управління культури і мистецтв / ПК «Березіль»
4I–й Всеукраїнський форум «КіноХвиля»03-12.11.2016р. Протягом дняУправління культури і мистецтв / КП «Палац Кіно»
5Фестиваль «Свята Покрова»03.11.2016р. 10.00 год.Управління культури і мистецтв / ПК «Березіль»
6Балетна естрадно-циркова програма «Ура, канікули!»03.11.2016р. 12 – 14.00 год.Управління культури і мистецтв / Український дім
7Спортивно – розважальний захід серед дітей ДНЗ «Baby`sEnergizer»03.11.2016 р. 15:30Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення / ТНВК №7
8Крайова пластова спартакіада03–06.11.2016 р. 19.00Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Дитячо-юнацький пластовий центр / спортивні майданчики міста
9Конкурсна програма Міжнародного фестивалю-конкурсу «Кришталевий жайвір»05.11.2016р. 10.00 год.Управління культури і мистецтв / Український дім
10Конкурсна програма Всесоюзного хореографічного фестивалю-конкурсу «Галицькі фрески»05.11.2016р. 10.00 год.Управління культури і мистецтв / ПК «Березіль»
11Молодіжно-розважальна програма05.11.2016р. 20.00 год.Управління культури і мистецтв / Будинок культури «Пронятин»
12Гала концерт фестивалів «Кришталевий жайвір» та «Галицькі фрески»06.11.2016р. 15.00 год.Управління культури і мистецтв / ПК «Березіль»
13Ліга сміху07.11.2016р. 19.00 год.Управління культури і мистецтв / ПК «Березіль»
14Міжнародний конкурс молодих трубачів імені Мирона Старовецького07-12.11.2016рУправління культури і мистецтв / Тернопільське обласне державне музичне училище імені Соломії Крушельницької
15VII Міжнародний конкурс молодих трубачів ім. Мирона Старовецького07-12.11.2016 р. 17.00Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Тернопільська обласна філармонія
16«Зернятко здоров’я»07.11.2016 р. 11.11. 2016 р. 11.00Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення/ДНЗ №25
17Турнір з настільного тенісу серед юнаків08.11.2016 р. 10.11.2016 р.13.00Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / спортивна зала ТЗОШ № 19
18Інтерактивна гра «Спортивний дайджест»08.11.2016 р 14:50.Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення / ТСШ № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.11.2016 р. 13:00ТЗОШ № 26
22.11.2016 р. 13:45ТЗОШ № 27
23.11.2016 р. 14:20ТЗОШ №19
29.11.2016 р. 09:50ТЗОШ №20
30.11.2016 р. 10.50.ТЗОШ №22
19Вечір витонченої словесності «Слово рідне – ти мені від Бога, ти мого народу оберіг»08.11.2016р. 13.30 год.Управління культури і мистецтв / Бібліотека для дітей № 4
20Тематичний вечір «Рідна мова – духовності основа»09.11.2016р. 12.30 год.Управління культури і мистецтв / Бібліотека №8 для дорослих
21Поетичні акварелі «Барвінкове розмаїття – мови рідної суцвіття»09.11.2016р. 13.00 год.Управління культури і мистецтв / Бібліотека для дітей № 4
22Година спілкування « Народе мій, пишаюся тобою»09.11.2016р. 13.00 год.Управління культури і мистецтв / Бібліотека № 2 для дорослих
23Літературний альманах «Із чистоти родилось наше слово» з нагоди Дня Української писемності та мови.09.11.2016р. 14.00 год.Управління культури і мистецтв / Будинок культури «Кутківці»
24Урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва09.11.2016р. 15.00 год.Управління культури і мистецтв / Український Дім
25Ярмарок-презентація видавництв «Рідне слово осяває Всесвіт української душі»10.11.2016р. 14.00 год.Управління культури і мистецтв / Бібліотека № 5 для дорослих
2612-й традиційний Всеукраїнський турнір з шахів та шашок пам’яті І. Калашникова10-13.11.2016 р. 24-27.11.2016 р. 09.00Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Шахово-шашковий клуб «Авангард»
27Виставка дитячих робіт «Барви осені»11.2016 р. Протягом місяцяУправління культури і мистецтв / Тернопільська художня школа імені Михайла Бойчука
28Конкурс краси «Міс Ганна»12.11.2016р. 19.00 год.Управління культури і мистецтв / Український Дім
29Всеукраїнський турнір з боротьби греко-римської на призи Тернопільської міської ради «Тернопіль-2016»12-13.11.2016 р. 09.00Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / ДЮСШ з греко-римської боротьби
30Святковий концерт Муніципального духового оркестру «Оркестра Волі» (з нагоди храмового празника святого Архистратига Михаїла)13.11.2016р. 16.00 год.Управління культури і мистецтв / Будинок культури «Пронятин»
31Сольний концерт гурту «Долг»13.11.2016р. 17.00 год.Управління культури і мистецтв / ПК «Березіль»
32Виставка дитячих робіт «Ілюстрація до казки»15.11.2016р. Протягом дняУправління культури і мистецтв / Тернопільська художня школа імені Михайла Бойчука
33Зустрічі з відомими спортсменами «Крок до успіху»15.11.2016 р. 11.50 16.11.2016 р. 10.50Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення / ТНВК «Школа – ліцей» №6
34День бібліографії « Історія України в художніх історичних образах»17.11.2016р. 13.30 год.Управління культури і мистецтв / Бібліотека № 4 для дорослих
35Студенський фестиваль пісенної творчості «Окрилені піснею»17.11.2016р. 16.00 год.Управління культури і мистецтв / ПК «Березіль»
36Концерт співака О.Винника18.11.2016р. 19.00 год.Управління культури і мистецтв / ПК «Березіль»
3725-річний ювілей Народного аматорського жіночого хору «Дзвони пам’яті»19.11.2016р. 16.00 год.Управління культури і мистецтв / Український Дім
38Всеукраїнський турнір з карате-кіокушинкан пам’яті В. Кушнірика19.11.2016 р. 08.00Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / СК «Політехнік»
39Відкритий чемпіонат м. Тернополя серед юнаків та юніорів зі спортивного туризму (пішохідний туризм)19-20.11.2016 р. 12.00Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / ТЗОШ міста
40Концерт Тернопільського муніципального духового оркестру «Оркестра Волі»20.11.2016р. 17.00 год.Управління культури і мистецтв / Український Дім
41Ювілейний авторський концерт поета-пісняра С.Галябарди «Я Вас люблю!»20.11.2016р. 18.00 год.Управління культури і мистецтв / ПК «Березіль»
42Вечір відпочинку «Пронятинські вихиляси»21.11.2016р. 20.00 год.Управління культури і мистецтв / Будинок культури «Пронятин»
43Патріотична розкладка « Тільки тим історія належить, хто сьогодні бореться, живе»21.11.2016р. Протягом дняУправління культури і мистецтв / Центральна міська бібліотека
44Диспут « Сучасний патріотизм: мода чи життєва необхідність?»22.11.2016р. 13.30 год.Управління культури і мистецтв / Центральна дитяча бібліотека
45Година пам’яті жертв голодомору «…ми в цій землі житами проросли, щоб голоду не знали люди вічно»23.11.2016р. 12.30 год.Управління культури і мистецтв / Бібліотека для дітей №2
46Інформаційний журнал «Це має знати кожний. Правда про дієти»24.11.2016 р. 10.50Тернопільський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-економічний ліцей №9 імені Іванни Блажкевич”
47Година – реквієм «Великий голод – вічний гріх»25.11.2016р. 14.00 год.Управління культури і мистецтв / Бібліотека для дітей №3
48Урочини з нагоди Дня працівників сільського господарства25.11.2016р. 09.00 год.Управління культури і мистецтв / ПК «Березіль»
49«Засвіти свічку». Вшанування пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій в Україні 1932-1933р.р.26.11.2016р. 15.30 год.Управління культури і мистецтв / Театральний майдан
50Казкова година для дітей (дошкільного та молодшого шкільного віку)26.11.2016р. 16.00 год.Управління культури і мистецтв / Будинок культури «Пронятин»
51Вечір пам’яті жертв голодомору «Збудуймо пам’яті негаснучий собор».26.11.2016 р. 18.00 год.Управління культури і мистецтв / Будинок культури «Кутківці»
52Відкритий чемпіонат міста Тернополя зі спортивної гімнастики30.11.-02.12.2016 р. 10.00Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / ДЮСШ №2

Коментарі вимкнені.