Якого чиновника називає “родзинкою” Тернополя автор найбільшої книги України


26 жовтня, у відомого в Тернополі барда, поета, та генератора ідей Управління культури і мистецтв міської ради, Олександра Смика – ювілей – 55-річчя.

З нагоди такого магічного свята, редакція «Погляду» підготувала креативному, творчому та завжди безпосередньому, наче 5-річний хлопчисько, Олександру Івановичу, невеличкий подарунок – 55 приємних речень, від тернополян… і не тільки.

Ірина Мацко, автор найбільшої в Украні книги:

З паном Олександром ми познайомилися навесні минулого року, під час підготовки до літературного дитячого фестивалю «Дивокрай». Олександр Іванович одразу зачарував своєю енергією, творчими ідеями та підходом до вирішення справ.

Десь у цей час я познайомилася і з творчістю пісняра. Особливо мене зачепила «Провінційна пані» – наче про наших тернопільських панянок написано. А, може, так воно і є? Та й взагалі вразила творчість пана Олександра, оскільки це відкрило людину, яка займає таку важливу та високу посаду, зовсім з іншого боку – як ліричного, мудрого та глибокого чоловіка.

Таких людей, як Олександр Іванович, не часто зустрінеш в сучасному світі. З подібною наполегливістю та креативністю у своїй справі – прищеплення культурних цінностей. У нього дивовижне вміння до створення нових форм та жанрів, у яких він часто є першим. Пан Олександр справді родзинка нашого міста.

Отож, від щирого серця вітаю пана Олександра з ювілеєм! Бажаю йому міцного здоровя, радості, справжніх друзів поруч, злагоди, миру, достатку та добра в родині, цікавих творчих задумів та нових звершень!

Коментарі вимкнені.