Через надпис “Кохана” на автобусній зупинці, молодика спіймали правоохоронці

Де проходить межа між мистецтвом та хуліганством, тепер уже добре засвоїв молодий ланівчанин.  Охоплений почуттями, 17-річний хлопець вирішив розповісти про свої переживання усьому світу, а головне, зробити приємне тій – єдиній. На жаль, про наслідки своїх дій та відповідальність не задумувався.

    Щоб здивувати дівчину, «ромео» обрав оригінальний, але протиправний спосіб. У знайомого, який працює на станції техобслуговування автомобілів, позичив декілька балончиків аерозольної фарби, а полотном для свого майбутнього «шедевру» обрав стіну автобусної зупинки, повз яку щодня проходила мила. Та коханій не довелося оцінити старань хлопця. За роботою юного художника застали випадкові перехожі, які розцінили його вчинок як прояв хуліганства і повідомили про це правоохоронців.
Закоханого міліціонери затримали і зобов’язали перефарбувати стіну. Невдовзі «митець» знову взяв до рук пензля, але цього разу щоб зафарбувати барвистий напис «Кохана», а допомагав йому у цьому батько.
Відповідно до статті 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення, батькам неповнолітнього доведеться сплатити ще й штраф, розмір якого визначить суд.

Коментарі вимкнені.