Якщо не збільшити вартість проїзду в маршрутках, то згодом весь транспорт Тернополя стане, – перевізник

Сьогодні на сесії міської ради виступив один з перевізників. Він прийшов просити депутатів, щоб дозволили їм хоча б на 50 копійок збільшити вартість за проїзд.

За словами перевізника, останній раз вони піднімали тарифи два роки тому. Тоді долар був по 8 гривень, а сьогодні 14, аргументує своє прохання він.

– Депутати, ви ж їздите на автомобілях і бачите скільки вартує паливо. Прислухайтесь до нас. Нам потрібно підняти вартість не для економічного зросту, а для того, щоб вижити.
Чоловік просить врятувати ситуацію, бо їм прийдеться скорочувати водіїв. Також він запевнив, що ніхто зупиняти транспорт не буде, він автоматично сам згодом зупиниться.
Міський голова Тернополя Сергій Надал дав доручення депутатам вивчити цю ситуацію і зауважив, що декілька днів тому у Львові суд скасував попередня рішення про підняття тарифу в їхньому місті і зобов’язав його знизити до двох гривень.
– Я не знаю, чи витримають наші люди це підняття. Оскільки підняли ціни на тепло, гарячу воду та інші комунальні послуги, – каже Сергій Надал.

-1 thoughts on “Якщо не збільшити вартість проїзду в маршрутках, то згодом весь транспорт Тернополя стане, – перевізник

  • 15:25 | 28.10.2014 о 15:25
    Permalink

    пересядемо на тролейбуси і все буде добре

Коментарі вимкнені.