Якщо в Тернополі не буде дощів, то вулицю за 6 млн грн обіцяють зремонтувати до кінця вересня

Реконструкцію вулиці Симоненка у Тернополі планують завершити до 1 жовтня. Наразі проїжджу частину розширили на 3,35 метра (раніше ширина вулиці становила 7,15 метра).

Дорожники уже влаштували основу дорожнього одягу на розширеній частині. За сприятливих погодних умов до кінця місяця зроблять фрезерування та заасфальтують розширену ділянку.

«Аби не гаяти часу, – зазначає головний інженер відділу технагляду міськради Ярослав Копча, – в дощову погоду ми демонтовували бордюри на вулиці Симоненка. Наразі йде до завершення робота з встановлення нових бордюрів. Загалом реконструкцію вулиці проводимо для забезпечення належної ширини проїжджої частини та зручності проїзду нею», повідомляє прес-служба міської ради.

Нагадаємо, місцеві мешканці раділи ремонту своєї вулиці, але були обурені тим, що задля її розширення тут зрізають дерева. Екологічна інспекція на запит “Погляду” відповіла, що будівельники мають право тут зрізати дерева без накладення штрафу. А от що з цього приводу каже міська рада – з’ясувати не вдалося. Відповіді на інформаційний запит “Погляду” не було.

Коментарі вимкнені.