Юрій Заруцький – ідеал працівника прес-служби

6 червня з 1994 року в Україні відзначають професійне свято працівників засобів масової інформації. З цього приводу інтернет-видання «Погляд» підготувало невеличкий сюрприз. Своєрідне вітання-асоціації для журналістів – від колег, від звичайних та непересічних тернополян. Якими «акул пера» бачать інші – читайте протягом дня в серії статей.

Юрій ЗаруцькийЮрій Заруцький – ідеал працівника прес-служби, всіх і все знайде, і що приємно – тоді, коли тобі вже більше нема на кого сподіватися!
… прекрасні вірші…
… поет “в законі”, засланець Пласту в ОДА перевиконав поставлене завдання. Інколи намарно намагається приховати свою люблячу натуру. Еталонний патріот і відповідальний чоловік. Любить сир і вино. На пам’яті завжди залишиться сусідом поверхом вище (радіо «Тернопіль»).
… він як Олександр Македонський – встигає 10 справ одночасно і його ніхто не замінить))
… типовий чиновник, подобається, що він пофігіст і не переживає ні за що, і нікуди не спішить, але всюди встигає.
… фонтан настрою. Натура без бар’єрів. Одразу виникає відчуття дуже довгого знайомства.
… серйозний жартун.
… ерудований, багатогранний журналіст, хоча інколи лінивий.
… ну це вже знакова постать у мас-медійному колі. І коли телефонують в правління туризму і питають, чи я би поїхала з Заруцьким, з радістю кажу: «Так». Завдяки йому мені подобається і його шеф. Юрка – то такий класний жучара, який знає купу потрібної і цікавої інформації, але як справжній боронитель своєї країни, нікому її не здасть . А ще він знає багацько українських пісень і файно співає, тому дорога додому з якогось заходу завжди така коротка.
… веселbй добрий інтелектуал, все про всіх знає. Хороший колєга.
… добре живе при всіх владах, ходить з фотоапаратом, але фотографій не показує.
… чомусь асоціюю його із лицарем: гречний, галантний та уважний до інших.

Коментарі вимкнені.