З 1 березня тернополяни платитимуть більше за воду і водовідведення

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринку комунальних послуг (Нацкомпослуг), узгодила з 1 березня 2012 року підвищення в середньому на 7,8% тарифу на водопостачання та водовідведення для населення.

“Сьогодні в середньому підвищили для підприємств (46 із водопостачання та водовідведення – ред) на 7,8%. Щоб люди розуміли: в середньому в Україні відро води коштувало 2,44 коп., тепер коштуватиме 2,46 коп. Тобто, дуже незначне підвищення”, – повідомив журналістам голова Нацкомпослуг Валерій Саратов після засідання Нацкомісії у п’ятницю.

Він пояснив, що при коригуванні тарифів та їх приведенні до економічно обґрунтованого рівня враховувалося виключно зростання вартості електроенергії в структурі собівартості.

“Ми маємо це враховувати, тому що інакше водоканали не зможуть вам (населенню – ред) подати воду”, – сказав В.Саратов.

Як повідомив заступник директора однойменної філії підприємства ТОВ “Інфокс” (Одеса) Віктор Константинов, для компанії тариф було підвищено в середньому на 8,4%.

Як уточнив він агентству “Інтерфакс-Україна”, в лютому 2011 року з урахуванням зростання електроенергії тариф підприємству було підвищено приблизно на 15%.

За даними департаменту тарифної політики та регулювання відносин у сфері централізованого водопостачання та водовідведення Нацкомпослуг, заборгованість підприємств-ліцензіатів за електроенергію у зв’язку з економічно необґрунтованим рівнем тарифів і, як наслідок, відсутністю в них достатньої кількості обігових коштів для розрахунків з підприємствами електроенергетики, які, у свою чергу, знизили постачання електроенергії, станом на 1 січня 2012 року становила 3,2 млрд грн, з яких 1,3 млрд грн – за 2011 рік.

-1 thoughts on “З 1 березня тернополяни платитимуть більше за воду і водовідведення

  • 13:28 | 11.02.2012 о 13:28
    Permalink

    Для кого така нісенітниця: тариф 2,44 збільшити на 7,8% вийде 2,71. Скільки можна брехати!

  • 19:00 | 11.02.2012 о 19:00
    Permalink

    це ще небагато, бо електрика і мінімальна зарплата дорожчає більшими темпами

Коментарі вимкнені.