З допомогою трактора та ЗІЛа двоє жителів Тернопільщини створили небезпеку для життя людей

Як повідомив начальник управління боротьби з економічною злочинністю Василь Мокрицький, в селі Бобулинці Бучацького району міліціонери застали незаконних «копачів». З допомогою трактора та ЗІЛа двоє жителів навколишніх сіл намагалися накопати піску.

– Вантажівку правоохоронці доставили на штрафмайданчик, а щодо арешту трактора підготовлено клопотання до районного суду. Незаконні дії жителів Бучацького району кваліфіковано за частиною першою статті 239-1 Кримінального кодексу України – незаконне заволодіння ґрунтовим покривом земель, якщо це створило небезпеку для життя, здоров’я людей чи для довкілля, – повідомляє Мокрицький.

І на Теребовлянщині беруть подібний приклад…

– У селі Гумниська місцевий житель з допомогою екскаватора накопав понад п’ять кубічних метрів породи, а в селі Кам’янка чоловік, зайшовши на територію колишнього кар’єру, без будь-яких дозвільних документів самовільно вдався до видобутку пісковику. Транспортний засіб, згідно рішення суду, вилучено, а щодо підозрюваних порушено кримінальні провадження за частиною першою статті 240 ККУ – порушення встановлених правил охорони надр, якщо це створило небезпеку для життя, здоров’я людей чи довкілля, – повідомили в міліції.

Коментарі вимкнені.