З ким солідарний Богомол у призначеннях нових керівників райвідділів міліції

Самооборона Майдану Тернопільщини та “Самооборона Козівщини” за підтримки Тернопільського Автомайдану та громадськості Козови провели протестну акцію біля приміщення районного відділу внутрішніх справ проти призначення на посаду т.в.о. начальника РВ УМВС у Козівському районі Процика Петра Богдановича.

А також відбулася застріч з головою райдержадміністрації Вітровим Василем Богдановичем, з головою районної ради Репелою Петром Йосиповичем.
Василь Богданович висловив свою думку, що, прислухавшись до вимог громадськості, можемо дійти спільної думки.

Не дійшовши компромісу в перший день протесту, представники акції протесту відразу наступного дня зустрілися з начальником УМВС по Тернопільській області полковником Богомолом Олександром Миколайовичом.
У результаті перемовин сторони дійшли згоди про зупинення призначення на посаду т.в.о. начальника РВ УМВС у Козівському районі пана Процика П.Б. і призначеня на цю посаду Швайку Михайла Миколайовича.

Цим самим було підтверджено, що керівництво УМВС по Тернопільській області з розумінням ставиться до вимог громадськості і до вимог Майдану, задекларованих під час Революції Гідності.

-1 thoughts on “З ким солідарний Богомол у призначеннях нових керівників райвідділів міліції

Коментарі вимкнені.