З ким у мовчанку грає тернопільський мер Сергій Надал?

Світлина від Олега Синовця.

Пройшло більше місяця відколи Восьмий апеляційний адміністративний суд визнав тарифи на проїзд в Тернополі незаконними, а рішення про підвищення тарифів виконавчого комітету Тернопільської міської ради протиправним та нечинним.

Того ж дня (16 квітня) в міській раді заявили, що чекають на офіційне друковане рішення суду, а до того часу тарифи на проїзд будуть незмінними, про це повідомляє громадський активіст Олег Синовець. Але наступного ж дня (17 квітня), міський голова Сергій Надал направив у Верховний Суд клопотання зупинити дію постанови апеляційного суду. Тобто міському голові все ж було відоме рішення апеляційного суду, але він не просто не поспішав його виконувати, а подав касацію, яку Верховний Суд успішно відхилив, – каже Олег Синовець.

 • Мене вже дістала гра в мовчанки від міськради по тарифах на транспорт і я написав інформаційний запит чому виконавчий комітет Тернопільської міської ради досі не виконує постанову № 857/2605/19 від 16.04.2019р. Восьмого апеляційного адміністративного суду м. Львова? А також попросив вказати дату публікації Виконавчим комітетом Тернопільської міської ради резолютивної частини рішення апеляційного суду.  І що ви думаєте? Виявляється, що копію судового рішення міськрада досі не отримала по пошті і з повним текстом рішення не знайома! Тобто лист зі Львова понад місяць не може дійти у Тернопільську міську раду, – каже активіст.

Нагадаємо, 1 листопада минулого року міська рада істотно підняла тарифи на проїзд у маршрутному транспорті, тернополяни влаштували «Тарифний майдан» та перекриття доріг. Через це міський голова Сергій Надал дав задню і скасував рішення виконкому. Та щойно згуртованість тернополян послабала, 15 листопада міськвиконком таки затвердив нові тарифи. І вони мало чим відрізнялися від «першолистопадових».

-1 thoughts on “З ким у мовчанку грає тернопільський мер Сергій Надал?

 • 08:41 | 21.05.2019 о 08:41
  Permalink

  Лист підписав Шумада. Як кажуть доволі “одіозна” фігура. до заслуг останнього можна віднести: – блокування проеку рішення волонтерів по накладені санкцій щодо Збербанку Росії (біля ЦУМу в Центрі Тернополя);
  – блокування проекту рішення активістів «Про звільнення начальника транспорту Мединського І.» за підняття тарифів на проїзд в Тернополі до 9 гривень. Згадайте, як з кожного з нас, хотіли день в день збирати по 9 гривень. Після протестів – маршрутки їздять по 7грн. і нічого… А рішення про звільнення особи, що організувала схему обкрадання кожного з нас – і до сьогодні не прийнято…
  – вирізано 40 сотих парку Тараса Шевченка під приватний басейн (забудова біля пизаводу);
  – забудовується віллами (для прикладу родиною депутата Верховної ради України від Яценюка – Заставного) Дальній пляж Тернопільського озера.
  – передано, без аукціону, приміщення ресторану Україна в приватні руки. Громада Тернополя втратила 50 мільйонів гривень. А це, за самими скромними підрахунками – ремонт 25 дахів будинків, або заміна, по програмі енергозбереження вікон в Ваших квартирах на енергозберігаючі. Це ж не гривня. Це 50 мільйонів вкрадених в громади!!!

  Враховуючи вищевикладене на сесію Тернопільської міської ради виноситься проект рішення про звільнення шумади із займаної посади. Однак , більша частина депутатів міської ради та міський голова Надал С.В. поділяє погляди “злодія-секретаря”. То ж, очевидно рішення не набере необхідної кількості голосів – Голова ГО “Тернопільські підсумки” Білан Т.Б.

Коментарі вимкнені.