“З людей перед святами хочуть останню копійку здерти” – тернополяни про передвеликодні ярмарки

Передвеликодні ярмарки багатьом покупцям не сподобалися. Адже перед святами виробники значно підняли ціни на традиційні великодні продукти. Та ще й з часом початку торгів плутанина

– Писали що то буде дешевий ярмарок, а ціни навпаки попіднімали! – “воювала” з продавцями передвеликоднього ярмарку на майдані Мистецтв Христина Бабій. – М’ясні вироби по 60-80 гривень тут коштують! А ще тиждень тому це все можна було за 40-50 гривень за кіло купити! Хочуть з людей перед святами останню копійку здерти! Шкіру з нас!

Думку жінки поділяли і багато інших покупців на ярмарку. Однак вони поводилися тихіше — просто жалілися один одному стоячи у чергах до розкладок з капустою, м’ясом, сиром, картоплею чи зерном.
Втім незадоволені були не лише покупці. Підприємці, які привезли свої товари теж обурювалися — ярмарок розпочався на годину пізніше аніж мав би.
– Усюди повідомили, що почнеться ярмарок о 10 ранку, -каже продавець м’ясопродуктів з Микулинець Марія Оленюк. – А потім виявилося що насправді ярмарок починає роботу об одинадцятій. А багато людей, які прийшли на десяту поїхали додому — не будуть же годину чекати. От і торги не найкращі.
Тут на розкладці полядвиця коштує 89 гривень за кіло, а шинка 74 грн. Втім жінка запевняє що це дешевше ніж на ринку.

– Ціни у нас на 5-6 гривень нижчі, аніж на ринку, – каже пані Оленюк. – Тож люди й купують. Перед святами це актуально.
На ярмарку окрім традиційними передвеликодніми пасками й ковбасами торгували також і товарами які згодяться уже після свят. Активні торги велися біля розкладки з саджанцями дерев. Також люди купували із вантажівки зерно на посів.
– Купив собі яблуньку на дачу, – каже тернополянин Василь Тененький. – Я живу недалеко звідси тож не йшов на ринок. Не знаю чи там дорожче, але люди кажуть яблука добрі. Та й продавець запевняв що дешевші саджанці трохи.

До слова такий же ярмарок пройде знову у четвер. Організатори повідомили, що ярмарок розпочнеться о 10.00, однак насправді час початку торгів не знають навіть продавці, – пише “20 хвилин”.

Довідка:
Ярмарки пройдуть адресами:
вул. Дружби – Миру;
вул. Л.Українки, 39;
майдан Мистецтв;
майданчик ринку «Галицький»

Коментарі вимкнені.