З Тернополя відправили 38 дверей для школи в Станиці Луганській

dveri1

Двері для школи в Станиці Луганській відправили з Тернополя. Акцію, організовану «Червоним хрестом» підтримали представники Тернопільської територіальної організації партії «Солідарність».

За словами голови Тернопільського обласного товариства «Червоний хрест України» Олександри Бригадир, через бойові дії будівля зазнала чималих руйнувань. Навчальний заклад вдалося відремонтувати, однак була потреба у дверях. Тернопільський «Червоних хрест» вирішив надати таку допомогу.

«Наявних коштів вистачило лише на придбання дверей, але виникли питання з їхньою доставкою. Відстань чимала, тому без проблем не обійшлося. Оплатити доставку зголосилися представники «Блоку Петра Порошенка «Солідарність», – розповіла Олександра Бригадир.

dveri2

Як зазначив секретар Тернопільської міської ради, голова міського осередку «Солідарності» Віктор Шумада, до подібних заходів долучаються не вперше.

«Півроку тому за сприяння партії на Схід відправлялись шкільні парти, – розповів Віктор Шумада. – Ми  закликаємо підприємців, меценатів, політиків долучатись до заходів на підтримку Сходу, адже маємо допомогти нашим співгромадянам відбудувати зруйновані міста».

Коментарі вимкнені.