За допомогу церкві Петру Гадзу подарували ікону візантійського стилю

Від імені парафіян прокатедрального собору Благовіщення Пресвятої Богородиці, що у Бучачі,  о. Володимир Гнилиця вручив Петру Гадзу ікону Матері Божої Неустанної Помочі в знак вдячності та заступництва.

– Петро Іванович має великий обсяг праці, яка пов’язана з сільським господарством, із садом, – розповів служитель храму о. Володимир. – Я був у нього, коли він приймав людей. То люди просять допомоги, різного виду милосердя. Я сказав Петру Івановичу, що людськими силами з таким обсягом робіт справитися дуже важко. І я захотів і від імені парафіян, і від себе подарувати цю ікону. Вона буде постійно допомагати.

Такий подарунок прихожани церкви подарували голові правління ТОВ «Бучачагрохлібпром» Петрові Гадзу за неодноразову допомогу їхньому храму, остання з яких в сумі 250 тисяч гривень піде на облаштування сходів та дитячої кімнати.

– Ікона візантійського стилю форми одигітрії, тобто тої, яка вказує дорогу, шлях до Бога, виконана на золотистому фоні, що означає красу царства небесного, – пояснив о. Володимир Гнилиця. – І я вже Петру Івановичу казав, що це відображає красу людини, яка робить жертви церкві ще від початків Київської Русі-України. Володимир Великий, Ярослав Мудрий – вони робили інвестиції і дбали про духовну сторону життя, і зараз кожна порядна і шляхетна людина вважає за обов’язок прислужитися церкві. Ці кошти, які Петро Іванович пожертвував, це є інвестиція в розповсюдження Царства Божого на землі. І одночасно виказують красу людини, яку створив Бог, що вона не може бути байдужою з духовної сторони. А завжди відчуває тугу зробити щось для Бога.

 

Коментарі вимкнені.