За два тижні до смерті суддя Варневич погрожувала Віталію Ващенку, – дружина загиблого

vachen-e1464342993882

Близько двох  тижнів тому дружина загиблого Віталія Ващенка – Наталія стала свідком того, як суддя Кременецького районного суду Людмила Варневич сказала,  що активісту «недовго залишилось». Саме ця жінка потрапила під «сміттєву люстрацію», яка розглянула і винесла ухвалу у кримінальній справі стосовно колишнього голови Почаївської міськради Олега Іванюка. Його обвинувачували у зловживанні владою і службовій підробці. Іванюку інкримінували незаконне відчуження на користь не встановлених осіб трьох ділянок земель комунальної власності площею 1,4, 1,5 і 1,6 га.

Також Віталій Ващенко раніше заявляв, що суддя Людмила Варневич чинить на нього та ще двох активістів «Народного контролю» тиск і всіма засобами намагалася притягнути їх до відповідальності та накласти за видумане правопорушення штраф.

Нагадаємо, Віталія Ващенка невідомі побили до смерті 26 травня, у той самий день, коли журналісти «Народного контролю» приїхали до Кременця знімати матеріал про утиски активістів громадського руху з боку судочинної системи та виявлення фактів про розкрадання коштів з міського бюджету.

Коментарі вимкнені.