За кошти громади Сергій Надал “мочить” депутатів

Нещодавно міська рада Тернополя у два транші перерахувала кошти ТОВ «Нова тернопільська газета». Офіційно – за послуги з висвітлення діяльності Тернопільської міської ради. Насправді, як виявляється, гроші йдуть в тому числі і за публікації проти депутатів міської ради та цілих фракцій у міськраді.

25 і 27 квітня з бюджету міської ради на рахунок скандальної газети перерахували 4600 і 6450 грн. Саме протягом останнього часу в цьому друкованому виданні з’явилися публікації проти ряду депутатів – Іван Сороколіта, Ігоря Турського та Роман Навроцького та опозиційних політичних сил. І хоча їх авторство анонімне, але з великою долею ймовірності можна стверджувати, що ці статті замовляються і проплачується мерією.

Як вдалося дізнатися, ряд депутатів міської ради збираються судитися з цим скандальним виданням. У Тернополі вже давно говорять про те, що Сергій Надал має 50%-ву частку власності НТГ. Звісно, неофіційно, як і на каналі ІНТБ. З цієї причини газета «несподівано» виграла тендер і тепер фінансується за рахунок бюджету міста.

Репортер

Коментарі вимкнені.