За навчання дітей Великогаївської ОТГ у дитсадках Тернополя батьки не платитимуть

8 серпня на черговій сесії Тернопільської міської ради був затверджений договір про міжбюджетний трансферт на 2018 рік між Великогаївською громадою та Тернопільською міською радою. Відповідно до нього сільська рада передаватиме кошти міському бюджету Тернополя за забезпечення дітям, зареєстрованим у Великих Гаях, освітніх послуг у тернопільських дошкільних навчальних закладах.
«Такі міжбюджетні трансферти з Тернопільською міською радою вже уклали Тернопільська районна рада, а також Залозецька та Байковецька громади, відповідно діти з цих громад безкоштовно навчаються у дошкільних закладах Тернополя, оскільки вартість навчання компенсовують їх сільські та районні ради», — розповідає очільник Тернополя Сергій Надал.
До слова, пільги в отриманні освітніх послуг у закладах дошкільної освіти Тернополя надають:
– дітям-сиротам та дітям, які перебувають під опікою;
– дітям-інвалідам;
– дітям громадян, які працюють у комунальних установах, підприємствах, організаціях Тернопільської міської ради і підприємствах, які обслуговують житловий фонд міста, приватних підприємців, власників приватних підприємств, товариств з обмеженою відповідальністю, які сплачують податки до бюджету м. Тернополя.
Подільське слово

Коментарі вимкнені.