За підтримки Петра Гадза бучацький танцювальний клуб «НОН-СТОП» вирушає за черговою перемогою у Львів

Дитяча танцювальна студія «НОН-СТОП» вже у найближчі дні вирушає Львів для участі у міжнародному танцювальному конкурсі «Зіркова хвиля». Колектив з міста Бучач цьогоріч здобув не менше півдесятка перемог та займав призові місця на найрізноманітніших змаганнях. Фінансову допомогу юним талантам надає голова правління ТОВ «Бучачагрпохлібпром» Петро Гадз.
«Танцювальна студія «НОН-СТОП» добре знана не тільки у Бучачі, але і по всій території України, – зауважує Петро Гадз. – Тільки цього року наші танцюристи зайняли перше місце у танцювальному конкурсі «Барвиста осінь» у Києві. Окрім того, виступали у Тернополі, Скадовську, Хмельницькому та Львові, де займали призові місця та гордо прославляли славне місто Бучач.»
Петро Іванович підтримує ініціативу та починання художнього керівника танцювальної студії «НОН-СТОП» Андрія Вишневського. Ще влітку відомий аграрій надав фінансову допомогу для участі дітей в одному з конкурсів.
«З радістю погодився допомогти талановитим діточкам і в останньому цьогорічному конкурсі у місті Львові. Маю сподівання, що наші танцюристи знову здобудуть перемогу,» – додав Петро Гадз.

Коментарі вимкнені.