За що Аваков відзначив тернопільських міліціонерів?

Грамотами та подяками за зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу,  самовідданість, високий професіоналізм Міністерство внутрішніх справ відзначило працівників обласного слідчого управління Тернопільського міліції, які перебували в зоні проведення антитерористичної операції.

Майже півтора місяці на Донеччині виконував свої професійні обов’язки заступник начальника слідчого управління обласної міліції Сергій Осадця. Разом з колегами з Тернопілля він ніс службу у Слов’янську, Краматорську, Красному Лимані, Констянтинівці, Ізюмі та Дружківці. Там тернопільські слідчі боролися з терористами.

– Як правило, тероризмом на сході займається місцеве населення з антиукраїнськими поглядами, – розповідає Сергій Осадця. – Вони намагаються постійно укріплювати блокпости ДНР, завозять та забезпечують злочинців зброєю і вибухівкою, а також сприяють матеріально.

На сході нашої держави терористів підтримують як чоловіки, так і жінки. Останні переважно відповідають за харчування деенерівців. Нерідко в лавах ДНР можна побачити цілі родини.

– Саме такі сім’ї зраджували земляків та сприяли у захопленні міськвідділів міліції, адмінбудівель, відбирали бізнес у тих, хто хотів жити в Україні. Вони усі ходили зі зброєю, хоча жодних дозволів на це, військових квитків ніхто з них не мав.

За 47 днів перебування на сході група тернопільських слідчих викрила близько тридцяти терористів, чимало злочинців оголосили в розшук. Майже усім зловмисникам висунуто обвинувачення за статтею 260 ККУ – створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань. Санкція статті передбачає позбавленням волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

За належну роботу та професіоналізм міністр Внутрішніх справ Арсен Аваков відзначив трьох тернопільських правоохоронців грамотами та подяками, їх підлеглим вручив начальник обласної міліції Олександр Богомол.

Коментарі вимкнені.