За що «свободівці» ініціюватимуть недовіру Дейнеці

Фракція ВО «Свобода» у Львівській облраді виступає категорично проти можливого призначення Анатолія Дейнеки керівником Львівського обласного управління лісового господарства.

 Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

Зокрема, ВО «Свобода» у Львівській облраді констатує, що через кілька днів має відбутися представлення Анатолія Дейнеки як начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

«Голова облдержадміністрації Олег Синютка, ймовірно, погодив цю кандидатуру. Вочевидь, це було гонораром за потрібне голосування Дейнеки, а також інших депутатів фракції «Промисловців та підприємців» щодо «Перспективного плану формування спроможних громад». Імовірно, невдовзі громада дізнається й про інші «подарунки» адміністрації для вірних слуг колишніх режимів Кучми та Януковича», – вважають «свободівці».

Львівська обласна організація ВО «Свобода» наголошує, що після Майдану людина з таким політичним минулим не має права обіймати будь-яку посаду на державній службі.

«Анатолію Дейнеці вдавалося втриматися на посаді за різної влади, вміло гасити скандали довкола себе та підлеглих посадовців лісового господарства. Зараз знову «щуку кидають у річку». Хтось на Львівщині підтримує реванш антиукраїнських корупційних сил», – констатують націоналісти.

Фракція ВО «Свобода» в облраді заявляє, якщо це призначення таки відбудеться, «Свобода» у Львівській обласній раді ініціюватиме висловлення недовіри цьому посадовцю та звертатиметься до центральних органів влади про його відставку.

Вголос

Коментарі вимкнені.