За те, що син з пекла втік до Тернополя, терористи переламали жінці ноги і обіцяють її вбити

Пам’ятаєте сім’ю “Зайчиків” – біженці, які поселились в Тернополі? Мати-сирота Марина 17 років, син Михайлик 4 міс, і батько Валерій 23 р. інвалід ДЦП? Історіяцієї родини набуває драматизму. До сім”ї планувала приєднатися бабуся, мати Валерія – жінка-інвалід 45 років. Вона могла б допомагати доглядати внука, а Марина планувала працювати. Бабуся згубила документи. До неї зателефонувала міліціяЛНР і повідомила, що документи знайдені і вона їх може забрати. Коли жінка прийшла у відділок, до кабінету зайшли четверо молодиків і побили її , переламавши при цьому обидві ноги. Під час побоїв жінці передали привіт від “Дєда”,так кличуть Марининого опікуна, який з втечею Марини втратив джерело прибутку – кошти, які йому виплачувала держава за опікунство і кошти на новонароджену дитину Марини, так, як мати ще не повнолітня.Також в “Дєда” був ще один “зуб” на цю сім’ю – заява Марини про згвалтування її опікуном. 

Тепер мати Валерія лежить в лікарні закута в гіпс і ” Дєд” поставив умову, якщо за місяць родина “Зайчиків” не повернеться, то жінку вб’ють.

т. 097 38 49 602 ПриватБанк к\р 5168 7420 1562 2552 отримувач Жигунова Ірина. Фінансування благодійних проектів

 

-1 thoughts on “За те, що син з пекла втік до Тернополя, терористи переламали жінці ноги і обіцяють її вбити

  • 10:45 | 6.11.2014 о 10:45
    Permalink

    О чём думали эти писаки – пусть будет на их совести. Такие “слезливые истории” можно услышать на любом вокзале “Саим мы не местные…”. По поводу того, что кого то не выпускают из Луганщины – полнейший бред! Более того: желающие переоформить свои пенсии на территории Украины проделывают в неделю по нескольку ходок “на чужую территорию” – все ворачиваются “на своих ногах”! Ну а если кого то решили “развести” – мошеников ещё хватает.

  • 20:42 | 6.11.2014 о 20:42
    Permalink

    Все возможно. Но тут дело принципа именно этого “Деда”. Типичный принцип горе-опекуна, жившего за счет сиротских денег. Он потерял власть над этой молодой мамой, виновником этого он усмотрел ее мужа, с которым она спетляла, да еще и в Тернополь, мужа не достать – значит достать его можно через его мать. Если бы Марина не вышла замуж и не родила, то сидела бы возле “опекуна”, а он получал бы денежки да еще и погонял бы ее. Тут ущемлено мужское достоинство и чувство собственности. Вот и бесится. А поскольку оно теперь еще и вооружено и имеет определенную “власть”, то мечет свою холостую ненависть… А так – странно… Почему и зачем дан номер карты. На какие нужды? Чтоб отправить семью домой или откупиться от “деда”, чтоб утащить даму с переломанными ногами тоже в Тернополь? На что собирают? Вот тут и подозрительно…

Коментарі вимкнені.