За якою скандальною забудовою у Тернополі може стояти Сергій Надал

Вчора, 10 вересня, відбулося чергове судове засідання по скандальній забудові в парку Національного Відродження. Не пройшло й року як на суді перший раз з’явилася третя сторона – представник підставної громадської організації “Фундація зірок світового футболу “Діти+”.

За дивним збігом обставин інтереси так званої ГО почала представляти колишня працівниця тернопільської міської ради – Радміла Ізай, – розповідає тернопільський активіст Олег Синовець. Першим ділом вона висловила недовіру до проведеної експертизи і подала клопотання про виклик експертів Київського науково-дослідного інституту судових експертиз в Тернопільський окружний адміністративний суд.

Нагадаємо, що київські експерти у висновку підтвердили, що використання землі не відповідає цільовому призначенню, а проект землеустрою – законодавству.

  • Не раз наголошував, що дану скандальну забудову в парку покриває безпосередньо міський голова Тернополя – Надал С.В.  Зараз роблять все можливе щоб судову справу максимально затягнути та заплутати. Судова тяганина за парк триває майже рік часу.

Наступне судове засідання відбудеться 24 вересня о 14.00 год (вул. Острозького, 20).

Нагадаємо, незважаючи на численні протести громадськості, в парку Національного відродження відновили будівельні роботи на місці, яке в лютому 2014-го, в час Майдану, тернопільська міська влада виділила для “Соціально спортивний центр “Вулична академія”.

Коментарі вимкнені.