У центрі Чорткова з`явився туристичний тубуc

Напередодні Дня Незалежності, 23 серпня, у Чорткові біля готелю «Таня», де здебільшого паркуються автобуси з приїжджими гостями, встановлено перший у нашому місті туристичний тубус, наповнений різною цікавою і необхідною інформацією для туриста.

Зі слів начальника відділу туризму управління культури, релігій та туризму Чортківської міської ради Оксани Свистун, його встановлено відповідно до програми розвитку туристичної галузі у нашому місті. Вартість – 22 тисячі гривень. Виготовлено за аналогією з тубусом, встановленим у Теребовлі. Замовником виступило міське управління культури, а виконавцем – Теребовлянський туристично-інформаційний центр.

Що тут цікавого може побачити для себе приїжджий турист?

Передусім його природно зацікавить розділ «Музеї Чорткова», де інформація продубльована й англійською мовою , чи, приміром, ТОП-10 пам`яток, які варто подивитись у нашому місті. Не буде зайвою й екскурсійна прайс-навігація із заявленою вартістю екскурсій та контактними телефонами. «Готелі та хостели» неодмінно шукатиме подорожуючий, якщо він матиме намір зупинитися тут на нічліг. Міститься також розділ «Подільська кухня» із зазначенням основного меню та контактної інформації закладів, де можна смачно поїсти. Передбачено місце й для реклами тощо.

Можливо, варто було не лише один, а всі розділи продублювати англійською. Проте, зі слів пані Оксани, в процесі інформація буде вдосконалюватись. Не завадила б і підсвітка, тоді б він ефектно виглядав і вночі.

Варто відзначити й оригінальне виконання тубуса. У плані – шестигранний, з елементами кованої роботи під старовину. Вгорі увінчаний гербом Чорткова, під яким – три вказівники із зазначенням відстані до найбільш цікавих архітектурних споруд. (Невдовзі по місту подібних вказівників з`явиться значно більше).

Попри зовнішній естетично-привабливий вигляд, що у наш час немаловажливо, куди більш цінною є інформаційна функція тубуса. Без подібних речей не може обійтися жодне туристично-привабливе місто. А саме таким, поза всяким сумнівом, і є наш Чортків.

Джерело: Чортків City

Коментарі вимкнені.