“Заміновувач” вокзалу у Тернополі вже відсидів за аналогічний жарт

Сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в Тернопільській області повідомляє, що 34-річний чоловік, який учора “поставив на ноги” рятувальників міста, сім років тому уже був судимий за аналогічний злочин. Не дарма директор вокзалу, коментуючи “Погляду”ситуацію 21 жовтня, сказав, що не пам’ятає таких “лжетривог” ще з 2006 року. 

Нагадаємо, 21 жовтня близько 12 години до Тернопільського обласного управління міліції надійшло повідомлення про те, що на залізничному вокзалі закладено вибухівку.

На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група, у складі якої й працівники вибухотехнічної служби Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру. Повідомлення про замінування виявилося фальшивим.

Органами досудового слідства протиправний вчинок невідомого було кваліфіковано за частиною 1 статті 259 Кримінального кодексу України – завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності. Уже за декілька годин правоохоронці встановили особу жартівника та затримали його.

Свій вчинок зловмисник зі Зборівщини пояснив тим, що вчинив протиправне після сварки з рідними. Усвідомлював, що за подібні діяння може понести кримінальну відповідальність, але навіть це не зупинило його. Такий необдуманий телефонний дзвінок може обернутися навіть п’ятьма роками ув’язнення.

Коментарі вимкнені.