Скандал з тернопільською міліцією виходить на всеукраїнський рівень (відео)

“Погляд” перший написав про неординарні події, які відбуваються на теренах Тернопільської області. В ніч з 30 на 31 серпня у Тернополі на вул. Бр.Бойчуків місцеві правоохоронці безпідставно побили неповнолітнього Ярослава Гіжовського.  Згодом правоохоронці неповнолітньому хлопчині Олександрові Ковтону зламали руку. 12 вересня  вже у Ланівцях і правоохоронці довели Ярослава Музичока до самогубства?

За ці  справи взялись журналісти Каналу України.

Міліція змушує неповнолітніх підлітків підписувати свідчення. За останній час у Тернопільській області сталося три подібних випадки , останній – особливо кричущий.

18- річний Мирослав, повернувшись додому після допиту в міліції , повісився. За словами його сестри , правоохоронці використовували Мирослава з 16 років – направляли його в магазини, щоб він купував сигарети і випивку, а потім міліція вимагала хабарі з магазинів, що продають спиртне неповнолітньому. Ольга припускає, що Мирослава в міліції били і примушували давати свідчення проти його знайомих. З хлопця хотіли зробити стукача в середовищі наркодилерів, погрожуючи зіпсувати йому все життя.

У студії «Говорить Україна» з’ясують, хто відповість за самогубства, фізичні та моральні травми дітей, завдані їм міліціонерами?

Коментарі вимкнені.