Замкнене коло на Тернопільщині: Свобода + Партія регіонів = Проблеми

26 березня о 10.00 у сесійній залі адмінбудинку Тернопільської обласної ради заплановане проведення ІІ пленарного засідання 45 сесії Тернопільської обласної ради.

Ходять чутки, що представники ВО Свобода сьогодні знову зірвуть сесію. Оскільки  на засідання вони делегують лише до 5 своїх депутатів.

Відповідно, кворуму знову не буде і сесія буде неправочинна. Також говорять, що депутати Володимир Стаюра та Марія Чашка почнуть розводити активні полеміки, та виступати до засобів масової інформації, звинувачуючи у всіх проблемах області губернатора Тернопільщини Валентина Хоптяна.

Свободівці будуть ставити акцент на питання вводу своїх депутатів, але забудуть про те, що згідно закону треба зібрати сесію, прийняти бюджет, профінансувати роботу ТВК, котра має вводити депутатів (заборгованість ТВК становить близько 130 тисяч гривень) аж після цього ТВК може легітимно працювати.

Таким чином Тернопільщина досі без бюджету. 50-тисяч бюджетників залишаються без доплат, бюджетні установи не профінансовані, а ветерани УПА залишаються без обіцяних свободівцями доплат.

-1 thoughts on “Замкнене коло на Тернопільщині: Свобода + Партія регіонів = Проблеми

  • 10:08 | 26 березня, 2013 at 10:08
    Permalink

    свободівці вимагають справедливості і викоання закону. я їх підтримую!

Comments are closed.