Зараз на Тернопільщині “гаряча пора” для шахраїв

Коли впродовж години із заявами про крадіжки гаманців звернулося дві жительки Залізців, поліцейські запідозрили, що у районі працює група кишенькарів. Аби потерпілих не було ще більше, взялися негайно шукати зловмисників.

Одна з залісчанок втратила гаманець в супермаркеті, інша – на ринку, в решті обставини були аналогічними: тиснява, черга. Пропажу жінки виявили, коли потягнулися за грошима, щоб розрахуватися за покупки.

Знайшлися свідки, які бачили як дві жінки викидали гаманці. Маючи опис підозрюваних, поліцейські взялися шукати крадійок. Виявили зловмисниць на ринку, де вони, найімовірніше вже шукали наступну жертву.

З’ясувалися, що крадійки до Залісців приїхали попуткою. Одна із жінок жителька Чортківщини, інша – Тернопільського району, обидві раніше судимі за аналогічні злочини. Проживаючи в різних населених пунктах, жінки все ж спрацювалися. Старша із них витягувала гаманець жертви, тим часом молодша прикривала її.

Кишенькаркам інкримінують частину 2 статті 185 Кримінального кодексу України – Крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб. На даний час вирішується питання про обрання їм міри запобіжного заходу.

Коментарі вимкнені.